| Parjol12 a întrebat:

am o intrebare.
Cand intru in counter strike 1.6 imi apare iconita de start dar nu apare meniul deloc si se aude sunetul ca si cum meniul este acolo atunci cand fac cu mouseul in zona unde ar trebui sa fie. Ce sa fac?
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Posibil sa fie de la fisierul gamemenu.res.
Cauta pe net un gamemenu.res pentru joc, apoi dai click dreapta pe Proprietes iar apoi bifeaza Read Only.

| Parjol12 explică (pentru aCek1ng):

Nu merge nu stiu ce are dar cand intru in joc apare iconita de start nimic altceva niciun scris