| GallardoStream a întrebat:

Salut.
Am o problema cu counter strike 1.6.
Descriere situatie:
Pai cand intru in cs imi tot apare si bara de start jos si nici nu pot sa accesez nici o comanda pentru ca nu apare nici una, se aude doar sunetul cand trec cu sageata pe locul unde sunt situate.
Am incercat sa reinstalez cs de vreo 5 ori si tot la fel patesc si am incercat si alte download-uri.
Daca stie cineva cum sa repar asta va rog sa ma ajutati.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia in locul la counterul ala Nvidia e de 10 ori mai bun. Baftă.

| Sєвα a răspuns:

Nu sunt sigur, dar mi se pare ca e de la gamemenu.res... incearca sa-l inlocuiesti si poate merge...

| AlkalyneHD a răspuns:

Ia un counter precum Nvidia e5 care are multe scripturi, skinuri, cfg-uri deoarece este posibil sa iti mearga.