| AlexFcd a întrebat:

am o intrebare: cand intru in metin2 tenerife si stau 2 min ma scoate si-mi da o eroare cu semnu intrebarii ce sa fac l-am reinstalat. dau funda! repedee

3 răspunsuri:
| Ivanovv_Florinn_2000 a răspuns:

Poate e de la net frameworking. Daca nu merge asa baga windowsul iarasi la asta iti garantez ca iti va merge happy

| Mihai_Lucian_1999 a răspuns:

Trebuie sa restartezi jocu si cand intri pe metin sa ai memoria C: libera sa nu o ai plina cu jocuri si ai sa vezi ca o sa mearga foarte bine