| Parjol12 a întrebat:

Am o intrebare Cand intru pe metin2MOD PL imi spune sa descarc versiunea ce-a noua, dar eu o am pe ce-a mai noua, si ma directioneaza pe un site sa o descarc, si dupa descarcare imi spune acelasi lucru.ce ar trebui sa fac? ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| leulvlad a răspuns:

Din 15.3. 2016 metin2 modpl nu mai merge. metin2.ro a stacat toate hack-urile. asteptam sa iasa altele noi...

2 răspunsuri:
| Toxicul123 a răspuns:

Pai dezinstaleaza metinul si dupa aceea instaleaza-l inapoi sau ia-l de pe alt site.

| leulvlad a răspuns (pentru Toxicul123):

Nu merge. eu am schimbat si windows-ul de 3 ori si tot nu vrea
. daca stii tu unde sa gasim unul functional trimite link-ul