| virus29 a întrebat:

Salut tpu..pentru cine cunoaste counter strike- de curand am primit admin de la managerul unui server si nu stiu sa. l activez. mi. a spus sa scriu setinfo_ro parola... dar unde scriu si cand, am scris in consola setinfo si parola mea dar nu merge..cum fac sa-mi functioneze adminul? va rog...mercy

Răspuns Câştigător
| GREYCOBRA a răspuns:

Cand intri in joc apasa butonul de sub Esc si scrie in consola setinfo_ pw (cu spatiu) si parola si dupa aceea intra pe server. Daca nu merge inseamna ca nu ti-a dat admin sau ca ai scris tu alt nume decat cel pe care ai admin.