| KingOfShadow a întrebat:

am o intrebare deci cand intru la google chrome apare un lag enorm ori nu pot accesa pagina, iar pe internet explorer merge. de obicei la google chrome apasand pe un buton sus in mai pe la mijloc apare o pagina noua cu mai multe pagini pe care apasand una te directioneaza la pagina respectia. contine si poze. dar mie nu imi mai apare ma puteti ajuta va rog frumos FUNDA!

2 răspunsuri:
| Andreas757 a răspuns:

Bara de istrumente "Meniu google chrome marcaje afiseaza bara de istrumente

| KingOfShadow explică:

Nu asta e problema. bara de instrumente imi apare dar mi se blocheaza tot la un moment dat si am pc super bun