| Danyel129 a întrebat:

Am o intrebare.Deci mi-am downloadat jocul Cars 2:Video Game.Am instalat totul bine nici o greseala iar cand dau start imi cere un "serial number" si nu stiu ce sa fac.Ma puteti ajuta va rog?crying

6 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Iti trebuie un CD-key.Cautal pe net.Daca nu merge ce gasesti pe net e cu cod unic.Daca l-ai cumparat il are pe carcasa/CD/carticica din carcasa. Daca nu merg alea de pe net cumpara-l. Funda?

| Danyel129 explică (pentru Wehrmacht):

L-am luat de pe internet si nu gasesc nici un cod.

| Wehrmacht a răspuns (pentru Wehrmacht):

De unde l-ai descarcat? Cauta un un crack sau un folder reloaded/skidrow sau cauta niste instructiuni trebuie sa aiba ceva.

| Danyel129 explică (pentru Wehrmacht):

L-am luat de pe un site bun dar imi da doar cele 3 parti nu si crack.

| Wehrmacht a răspuns (pentru Danyel129):

Care site? Si partile alea sunt.ISO sau arhive?

| Danyel129 explică (pentru Wehrmacht):

Nu pot sal scriu aici se cheama bestlzone.