| SME a întrebat:

am o intrebare despre gta san andreas.Eu imi iau o salvare (save) de pe net si o pun in my documents acolo unde ti-se da un folder cu player track sounds si ce mai este acolo o pun in folder si cand intru in joc imi apare cand dau load end of the lines si apas acolo si se incarca oleaca si ma da afara de ce? dau funda. Sorry pentru categorie dar aici se raspunde cel mai repede straight face

5 răspunsuri:
| SME explică:

L-am reinstalat dar tot nu merge sad

| SME explică:

Este originalul si am instalat niste masini si cleo3 atata oare de asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea ori are virusi ori versiunea jocului tau nu corespunde cu versiunea salvarilor pe care leai descarcat