| Andrei_Robert_1995_PXAD a întrebat:

am o intrebare legata de GTA San Andreas
Deci mi-am instalat jocul recent sa joc samp si am zis sa intru putin si pe singleplayer asa ca am descarcat un save 100% si cand dau Load Game si respectiva salvare se incarca pana la capat si dupa imi da crash, de ce?
moduri nu am la el si inainte imi mergea sa intru pe salvari de pe net
A si precizez ca am facut upgrade la windows de la 7 ultimate la 10 pro daca va ajuta cu ceva.

2 răspunsuri:
| Bogdanache a răspuns:

Salut incearca alta salvare, daca tot iei crash descarca gta sa din alta parte.

| Andrei_Robert_1995_PXAD explică (pentru Bogdanache):

Pe alte salvari merge (cele create pe pc functioneaza, adica sa dau new game) o sa incerc sa-l instalez de pe alt site dar stii cumva vreun link?