| Alternaviti a întrebat:

Am o intrebare despre metin:Sunt nou si nu prea stiu sa joc, dar cum imi inbunatatesc PV acolo unde scrie caracter si apas pe + si la un moment dat dupa cateva click-uri apare acolo 95 adica complet, dar imi mai arata spatiu ca mai pot incarca da nu ma lasa, aveti un raspuns?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Da, aşa arată la toţi, dar nu mai poţi pune dacă ai full( adică90 fără iteme pe tine) dacă ai full bagă la altceva. Dacă vrei să ai mai mult pv cumpărăţi iteme cu pv(papuci, colier brăţară sau armură) care sunt destul de scumpe... sad

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Daca asa o fost facut jocul asa e nu avem ce sa facem.

| george999 a răspuns:

Poti sa ai mai mult de 95 punand cercei abanosi [ ebony earnings ] +9 etc... care da STR

| Alternaviti explică (pentru george999):

EU joc pe metin TDL si nu cred ca exista acolo. dar ma rog... cum au altii PV mai mare daca eu am multe iteme bune pentru ca am cont de bani separat si toate sunt puse cu PV 20k

| george999 a răspuns:

Pune-ti cu STR