| FaTaLeRrOr a întrebat:

Am o intrebare: detin un PC foarte slab, joc Counter-Strike, si nu imi merge pe OpenGL (da stiu am o placa video proasta), si m-am saturat pe modul software, (e arma pe stanga), si il vreau pe D3D, dar am un lag extrem de mare... (am Cs-Romania)

stie careva vreoun cs care sa mearga pe D3D? sau ceva de lag...

dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Un cs bun este CS 1.6 LANT FINAL. Eu 1 sunt foarte multumit de el. Il poti lua de pe site oficial de aici -> http://downloadcs16.com

| FaTaLeRrOr explică (pentru j1NNNx):

Daca merge pe d3d iti dau funda, daca nu tot iti dau fundita laughing)

| FaTaLeRrOr explică (pentru j1NNNx):

Ba el merge bine da... tot am un lag extrem de mare. daca ai ceva de unlag. as ramane recunoscator happy

| j1NNNx a răspuns (pentru FaTaLeRrOr):

Nu stiu. lagul de obicei se face de la internet (din cate stiu eu).

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru FaTaLeRrOr):

Sunt curios ce pc ai de nu-ti merge cs 1.6laughing

| FaTaLeRrOr explică (pentru FatUglyVirgin):

Baaa la mine merge PC-ul, dar nu imi merge pe OgenGL, ci pe software mode, si il vreau pe D3D... si stiu am placa video foarte proasta. (nici san andreas nu imi merge)

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru FaTaLeRrOr):

Inteleg ca porneste pc-ullaughingDar ce componente are?

| FaTaLeRrOr explică (pentru FatUglyVirgin):

Hai ba nu ma mai lua pe mine cu chestii din astea... ca nu porneste, ca nu merge cs... parca tu ai un PC mai bun. da-mi bani ca imi iau imediat. daca oi fi tu de ban gata. nu inseamna ca sunt si altii.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru FaTaLeRrOr):

Ai pc din 1997 de nu-ti merge cs 1.6laughingcare a iesit prin 98-99 parca
merge pe carbuni?

| FaTaLeRrOr explică (pentru FatUglyVirgin):

Merge pe mama ta nu mai mai enerva si tu!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru FaTaLeRrOr):

S-a umflat tarata n' tine tarane?

| FaTaLeRrOr explică (pentru FatUglyVirgin):

Nu sunt taran ba boule. Si ai grija cum vb ca tu ai inceput idiotule