| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am o intrebare!
Eu locuiesc in Alexandria si intr-o zi cand am fost la magazinul Altex am vazut un PS3 si Gta V cu el!
M-am gandit sa mi-l iau, dar cand intr-o zi cand m-am uitat pe un forum un american a postat ca isi luase si el gta V pe PS3, s-a jucat vreo 2-3 ore si cica s-a blocat! sad Si dupa aia a spus ca nu mai putea PS3-ul sa citeasca de pe disc alte jocuri, dar filmele putea si nu stiu ce sa mai fac!
Daca stie cineva ceva va rog sa-mi spuneti!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Hanzo a răspuns:

Eu spun sa nu ti-l cumperi ca sa nu ai aceeasi problema ca americanu ala sau poate ne fraiereste ca sa nu il avem.Dar eu ma bazez mai mlt pe varianta sa nu-l cumperihappy