| Skiper a întrebat:

Am o intrebare Exista sau a existat vreodata TRADE hack
am vazut pe net mi de clipuri dar nici unu nu merge imi puteti arata un hack care e functionabil Mor de curiozitate!

1 răspuns:
| Andrei007007 a răspuns:

Da, exista, chiar eu am facut unul cu un mic programel si cu un limbaj de programare, dar faza este ca metinul de acum, are protectie antihack, si nu te lasa sa dai DEBUGGER, eu am incercat si am reusit, dar dupa am uitat cum am aflat adresele si nu mai mi-a reusit. Si ca sa stii, trade hack by banjo1, nu a mers pentru ca iti arata decat cele doua beculete aprinse in rest nimic nu se intampla, ala il facea si un copil de 8 ani laughing