| Bodea_Victor_1992 a întrebat:

Am o întrebare,îmi puteți da sfaturi foarte explicite la jocul clash royale, mi se pare un joc extrem de frumos doar ca nu îl știu juca și nu am strategii.Va mulțumesc.

1 răspuns:
| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Mie imi merge cel mai bine metoda de a pune cat mai multe trupe intr-un timp cat mai scurt. Oponentul va incerca sa contraatace cu ceva puternic dar dureaza. Intre timp poti pune vreo 2-3 trupe la celalalt turn pentru o victorie asigurata.