| Auuuuuu a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu world of warcraft. Deci cumpar de aici http://www.altex.ro/world-of-warcraft-battle-chest-v-5-p c jocul, si primesc expansiunile si 30 zile free. Dar vad ca nu am mist of pandaria. Daca nu am mist of pandaria, nu ma pot intalni cu cei care au? sau cum vine asta?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pandaria il cumperi separat. La 55 RON tu voiai si MoP? big grin

| Florinel28 a răspuns:

Mist of Pandaria fiind ultima expansiune nu va fi inclusa in Battle Chest decat cand va aparea urmatoarea expansiune(ceea ce e curand). Ca si cont nou primesti o luna gratis in momentul in care tiai creat contul si ai cumparat cel putin o luna(13 Euro). Legat de un cont care nu e la curent cu expansiune trebuie sa stii ca acel continut ce apartine de MoP nu iti va fi disponibil decat in momentul in care contul tau este upgradat pe MoP, dar de altfel poti interactiona cu oricine.