| catalintigrul19 a întrebat:

Salut, TPU am o intrebare pentru voi de ce cand adaug versiunea noua la Farming Simulator 2013 imi apare sa scriu "Product Key"
dar cand scriu codul nu ma lasa sa dau "next". De ce? Dau funda

2 răspunsuri:
| PrietenashuSeJoaca a răspuns:

Salut. Am avut si eu problema asta si apare atunci cand Serial Key-ul este prea scurt sau prea lung decat cel necesar. Cu placere. happy

| catalintigrul19 explică (pentru PrietenashuSeJoaca):

Stai ce? nu am inteles nimica, eu am scris serial key-ul care mi l-a dat cand am downloadat jocul dar nu ma lasa sa dau next... te rog explica mai bine!