| Crosto a întrebat:

Am o intrebare stie cinvea jocuri cu bataie pentru pc slab? Vreau sa ma joc cu fratele meu big grin uite aici informatiile despre pc: AMD Athlon 64x2 4200+ 2.20 GHz 4 gb 64 bit placa radeon 1330x1550 series 256mb.Multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| NuCitescNotificari a răspuns:

Street Fighter IV happy

| NLS a răspuns:

...sau Mortal Kombat 6 si 7

| CentyLox a răspuns:

Http://www.game-requirements.com/? c=ati_radeon_x1550
Unele jocuri din lista s-ar putea sa nu mearga in 60 de cadre pe secunda, dar marea majoritate o sa mearga fara vreo problema. Sunt multe jocuri clasice, sper ca te-am ajutat

| CentyLox a răspuns (pentru CentyLox):

Link corect

| CentyLox a răspuns (pentru CentyLox):

Http://www.game-requirements.com/? c=ati_radeon_x1550

| Crosto explică (pentru NuCitescNotificari):

Buna ziua mi-am luat acum 2 zile street fighter vs tekken laughing)

| Crosto explică (pentru NLS):

Man eu am cerut pentru pc nu pentru pcxsc si alte prostii vreau pentru pc am jucat cand eram mai mic pe ps2 7winking

| Crosto explică:

Nimeni nu merita funda. v-am cerut jocuri pentru pc slab si nu ps2 sau alte prostii a da si embed am incercat si merge ca? rahatu