| AndreiGrigore a întrebat:

Am o mare dilema la care nu am gasit raspuns pe net...si anume: Pot instala comenzile de la San Andreas Multiplayer in San Andreas Singleplayer?(exemplu comanda /car sau sa apas 2 sa repar masina sau sa fiu,, admin" de singleplayer sa pot seta tot sa ma teleportez). Raspundeti rapid si sigur(cine stie cum ).Dau funda si daca e foarte bun si vot!

Răspuns Câştigător
| AlexDaghiu a răspuns:

Nu merge, Samp e online single e altceva. Crede-ma joc de foarte mult timp si stiu foarte bine.

| AndreiGrigore explică (pentru AlexDaghiu):

Da dar stiu ca erau niste moduri....in fine dar moduri gen bigfoot, sa fii superman unde le gasesc si cum se instaleaza?

3 răspunsuri:
| AlexDaghiu a răspuns:

Iale dupa net si anume dupa forumuri special pentru samp.

| AndreiGrigore explică:

Mai astept... poate cineva a reusit si stie