| sergiulive a întrebat:

Am o mare problema am un server de counter stike stiti voi cu hlds chestii... Dar cum fac sa creez un forum si cu asta sa am ceva de genu alphacs.ro,helpcs.ro un setmaster.Sa fiu administrator direct sa invit alti jucatori etc. Va rog ajutor o mare funda si cea mai mare multumire din lume!big grin

Răspuns Câştigător
| UngureanuFlorin a răspuns:

Pai pentru forum gratis este http://www.forumotion.com/ Dar iti da la nume alphacs.forumaker.com sau ce alegi tu vezi dar pentru cum ai zis tu alphacs.ro trebuie sa platesti 1 euro pentru host! Funda?:D

2 răspunsuri:
| sergiulive explică:

Mersi frate

| sergiulive explică:

Dar cum fac la forum din astea cu cerere admin regulament redirecte sa am propriul meu ct