| adriienns a întrebat:

Hei TPU happy
am si eu o problema, nu mai imi merge Counter-Stike-ul. am windows 7, si inainte imi mergea fara probleme, acum insa cand vreau sa intru pe un server, se opreste jocul si apare un 'chenar' in care scrie " Fail read failure" straight face
Nu stiti ce as putea sa fac? happy
Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| ChristiaNNN a răspuns:

Sa il dezinstalezi si sa il instalezi iar. Eventual sa faci update la placa video.

| ilasadrian a răspuns:

Poate ai rezolvat acea chesti sau daca nu apasa Ctrl+Alt+Delete si iti apare task manager, acolo ai mai multe chesti si dai la ''processes'' apoi iti apar iarasi chesti cu ce ai tu instaalate in PC, apoi daca adai in jos apare hl.exe, dai clik si apoi end task sper ca te-am ajutat