| aztec123 a întrebat:

Am o mare problema astazi am instalat metin2 ro si cand intru in el sa ma joc se reseteaza pc. Asta se intampla de cand am instalat prima data metinu adica acum vreo 2-3 ani. Nu stiu ce poate sa aiba. Cateodata are momente cand pot juca ore intregi, iar acum iar nu merge.Va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| st0ne a răspuns:

Daca dadeai si cerintele pc-ului tau mai puteam discuta.
Daca ai Celeron (orice model) nu iti merge. Se restarteaza.
Mai bine incerci alte jocuri, poate o sati mearga: 4Story, Age of Wulin, 12Sky, Brawl Busters (asta-i super), Microvolts.

| aztec123 explică (pentru st0ne):

Am sistem Intel(R) Celeron(R) CPU. In cazul asta ce as putea face pentru a merge?

| st0ne a răspuns:

Pai nu cred ca merge. Mai demult un prieten mi-a dat calculatorul lui(Celeron) sai bag niste jocuri.Printre acestea era si metin2. Din pacate nu a mers:-\