| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cine ma ajuta sa o rezolv ii voi fi recunoscator! Cand intru intr-un joc metin2, nfs undercover, talisman online etc.Imi da eroarea: FATAL ERROR Python Library file not exist va rog frumos. Funda + Vot

3 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Reinstaleaza jocul/jocurile ca ii lipseste ceva sau ii corupt (Nu uita sa stergi folder-ul respectiv dupa ce ai dat Uninstall).
Inca o chestie stiu ca ii banala dar incearca sa setezi ora/data/anul. happy