| costyflamebossulbossilor34 a întrebat:

De curand mi-am descarcat NFS Hot Pursuit 2010. Insa am o problema cand intru imi cere un serial numeber stie cineva serialul ca am incercat vreo 20 si nu merge.Va rog dati-mi un serial care nu stiu a parut acu o saptamana adica sa fie bun.Dau funda pentru cel care da un serial care merge cu adevarat!

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Serialul ii pentru online. Daca vrei ti-l dau pe al meu ca am jocul original(sper sa nu fie expirat sau altceva codul)... uite-l B37P-S5QP-ZNDV-EDTM-286Y

| costyflamebossulbossilor34 explică (pentru roormaf12):

Vai deci mersi din adancul sufletului merge uite funda promisa esti tare mersi din nou

| roormaf12 a răspuns (pentru costyflamebossulbossilor34):

Pentru nimic...eu oricum nu jucam online.

| costyflamebossulbossilor34 explică (pentru roormaf12):

Nu era de online dar vroiam joku inainte sa mi iau pc si sal "tunez' ca sa zic asa.Pai stai pic uh ai cumparat joku...cu bani?

| roormaf12 a răspuns (pentru costyflamebossulbossilor34):

Mi l-a dat un coleg pe un dvd cu Gta:San andreas ca lui nu ii mergea NFS-ul