| sKiLeTu a întrebat:

Am o micuta intrebare: Ce program pot folosi astfel incat daca vreau sa filmez spre exemplu un Gameplay, sa am intr-un colt, sa zicem dreapta sus, si webcam-ul, adica sa ma vad. Ceva gen cum face IHATEPINK: Filmeaza Minecraft, si se vede si el in dreapta sus. Ce program pot folosi?

3 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Pornesti o camera cat timp te joci.
Folosesti Sony vegas cu care poti adauga videoclipul unde doresti happy

| sKiLeTu explică (pentru ufromupps):

1. Vreau sa o folosesc pe cea incorporata de la Laptop.
2. Vreau sa fie in timp real(in tip ce filmez sa apar si eu)...adica sa nu filmez Gameplay-ul si apoi sa ma filmez eu...si apoi sa ma pun in dreapta sus pentru ca asta dureaza, pentru ca trebuie sa zic totul in acelasi timp cu actiunile executate, etc. Sper ca ai inteles!

| sKiLeTu explică:

Nimic altceva?