| gHeZaRu a întrebat:

am o nelamurire:am un calculator cu:procesor Intel pentium 4, 3. 06ghz(2cpu),4 gb ddr2, hard 300gb, sursa noua 450w atx, si am cumparat de la cineva o placa video nVIDIA geforce px 8400gs(1 gb ddr3 64bit), cand o bag in calculator si instalez orice driver de pe net de al ei imi apar numai puncte si lionioare pe ecran si la 2 minute mi se blocheaza de tot.astept un raspuns. Multumesc!

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Zi-mi modelu placi de baza...eu cred ca este dusa placa video daca zici ca sursa este noua!

| Zangetsu a răspuns:

Ai luat teapa cu placa video.