| DarkFlash081 a întrebat:

Am o nelamurire legata de World of Warcraft Mists of Pandaria am auzit ca daca il cumperi trebuie sa cumperi si restul jocurilor din seria World of Warcraft ca sa iti mearga Mists of Pandaria? Va rog lamuriti-ma si pe mine este adevarat acest zvon sau nu...

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Da. Pentru a-ti merge ultimul expansion care in cazul tau este Mists Of Pandaria ai nevoie de toate celelalte expansion-uri. Poti opta sa nu ti le iei pe toate, ca de exemplu sa te opresti la The Burning Crusade dar nu vei avea acces la mapele si rasele pe care le au celelalte expansion-uri. Bafta!