| anonim_4396 a întrebat:

pentru jucatorii de World of Warcraft ma puteti ajuta si pe mine cu o rotatie la warlock pentru un dmg mare? precizez ca este pe mists of pandaria 5.0.5!

1 răspuns:
| spidermanule a răspuns:

Sal am jucat si eu world of warcraft mists of pandaria e super misto trebuie sa-l incerci.Si sunt adaugate chestii noi precum inca o insula in partea de sud a lumii, un caracter nou care e panda etc. nu pot sa-ti spun mai multe deoarece trebuie sa-l incerci tu sa vezi cum e si daca iti place