| Daniel235 a întrebat:

Am o placa video GT 730 2gb ddr3 128bit, si un procesor Intel pentium G3240 3.1MHz dual core, as vrea sa stiu daca imi va merge gta 5? Am si 4 gb de ram! Si daca as putea sa fac overlock si cum sa fac la placa video si la procesor?
Dau FUNDA 100% celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu trebuie sa te chinui. Nu-ti va merge. Procesorul minim recunoscut este unul cu 4 core si 4 threads. Al tau are unul si unul. Poate placa video ar merge. memiara si aia este putina. Numai jocului ii trebuie minim 4 Gb. Plus Windowsul si celelalte.

| BigG a răspuns:

Intra pe siteul de jos si introdu componentele
http://www.game-debate.com/....../index.php

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru BigG):

Imi faci scarba straight face Site-ul ala e o minciuna intreaga!