| TheSmart a întrebat:

Am o problema:

Acum aproximativ 1 luna am luat S.A.M.P. Mergea perfect si nu aveam nici o problema. Dar de ceva timp acum când ma conectez pe S.A.M.P astept putin dupa zice ceva de genu': Connection was failed. Retrying connection. (N-am spus exact ca nu-mi amintesc exact). De ce imi zice asa ca acum vreo 2 saptamani mergea... Ma puteti ajuta?

P.S: ( El a inceput sa nu mai mearga asa... deodata ). Dar el a inceput ( totusi ) sa nu mai mearga cam dupa ce n-am mai jucat o perioada fiindca jucam G.T.A S.A S.P. ( Atunci ma jucam ( S.A.M.P ) fiindca dadusem de misiuni grele( la G.T.A. SA S.P ) si nu puteam sa le fac. Dar le-am facut in final. Si am continuat pana când am terminat jocu'.

1 răspuns:
| CosminGamingHD a răspuns:

Este din cauza ca ai netul slab sau a picat serverul pe care te joci.