| lindemona a întrebat:

Buna :*
Am si eu o problema. Nu imi merge StrongDC++. Pana acum imi mergea foarte bine, insa de ceva vremenu reusesc sa ma conectez la nici un hub. Imi tot da * A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond.
Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| lindemona explică:

Am si reinstalat, am pus ultima versiune...si tot asa. Asta nu e de la Share.

| alex_6551 a răspuns:

Probabil ai sters fisierele cu "share" si trebuie sa ai cam 8gb share sau mai mult