| iustinn2001 a întrebat:

Am o problema...am descarcat euro truck simulator...si de fiecare data cand joc camionul mi se misca in reluare. Dau funda celui care imi va spune din ce cauzahappybig grin

Răspuns Câştigător
| yogianny a răspuns:

Pai iti dai seama ca e din cauza placii tale video.Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, graphic card 256 MB (GeForce 6800 or better), 600 MB HDD, Windows XP/Vista.Astea sunt cerintele minime. Daca nu ai asa ceva upgradeaza-ti PC-ul adica sa-i cumperi alte componente.Sau poti pune toate detaliile de grafica la low.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

LA optiuni, seteaza grafica la mai usor. Urmatoarele de asemenea trebuie sa fie dezactivate: antialasinc