| Anonim_9586 a întrebat:

De ce se miscat in reluare Euro Truck Simulator 2009 in reluare? Asa se misca el sau e prea plin calculatorul?

8 răspunsuri:
| Raul a răspuns:

Placa videolaughing, microprocesorullaughingpoate si rezolutialaughing...

| volt a răspuns:

Ce configuratie are computerul tau? de obicei apare din cauza placii video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate să fie neapărat de la placa video. De vină pot fi și goangele virtuale (viruși, viermi, ș. a.) care pot îngreuna sistemul. Dar, de curiozitate, ce configurație are calculatorul (atât hardware cât și software)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Stiti ceva parola de bani la euro truck simulator 2009,?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un pc varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie careva parola de bani de la eruro truck?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza jocului si a placi video ram procesor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video mica tongue