| danutzalexandru a întrebat:

am o problema cand intru in Counter strike 1.6 dupa ce intru pe vreaun server si apas "E" ma redirectioneaza pe un alt server nu stiu cum sa scot bindu asta, ajutati-ma va rog, DAU FUNDA daca merge.

1 răspuns:
| Chevyn a răspuns:

Salut! Depinde si de tine si eu am avut problema asta faza e urmatoarea daca ai bindu si esti pe steam e alta daca ai cs 1.6 gratis dupa net e alta.

Daca il ai dupa steam si stergi csu si il reinstalezi tot asa ramane bindu.

Daca ai cs 1.6 dupa net il poti sterge si il reinstalezi nou.

Sau iti iei alt cfg dupa net si il schimbi cu care il ai. Sau default depinde de tine sper ca am ajutat

Noroc!