| Twentysolo a întrebat:

Am o problema. Cand vreau sa instalez Metin2 Ro cat si Metin2 Hammer daca dau click dreapta pe installer mi se blocheaza si nu merge! La folderul Downloads ( unde sunt puse) imi apare intr-o paranteza Not Responding Ce sa fac? crying Iar daca dau click stanga la fel face tot trebuie sa asteptcrying FUNDA!

3 răspunsuri:
| Isys a răspuns:

Buna,
Descarca Google Chrome, Opera sau altele si vezi daca merge tongue! kiss

| ady_3580 a răspuns:

Fix aceasta problema am si eu cand vreau sa instalez HammerMt2 si nu stiu ce sa fac straight face. Se blocheaza folderu "Downloads" si scrie Not respondig straight face.

| Twentysolo explică:

Folosesc Chrome si nu merge crying Orice as incerca in folderul DOWNLOADS unde imi descarc eu Hammerul si Metin2 Ro Imi apare acolo sus la numele folderului download intr-o paranteza Not Responding crying Multumesc oricum!