| Nicole88 a întrebat:

Hey! am o problema pe care sper sa ma ajutati. Am Windows 7 starter si cand vreau sa dau click dreapta pe un fisier o iconita. imi apare ceva cu Windows Installer. si trebuie sa astept mereu sa se termine de incarcat si apoi imi apare fereastra de la click dreapta..va rogg help me..ms scuze categoria nu stiam unde sa o pun

3 răspunsuri:
| Zuzazozo a răspuns:

Se configureaza mereu primind cele mai noi setari de pe net!

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Ai instalat un program si dupa aceea l-ai sters pur si simplu, nu l-ai dezinstalat, trebuie sa vezi ce scrie la Installer ca la un moment dat apare numele programului, asa am facut si eu mai demult cu Acrobat Reader, el se baga si in meniurile contextuale (adica meniul de la clik dreapta) si imi aparea Windows Installer

| Nicole88 explică:

Imi zice ceva de shredder