| Pisicutza_Iri_1997 a întrebat:

am o problema, cand vreau sa ma conectez pe facebook, imi apare o cerere de descarcare a unor programe care sa-mi stearga programele malware, dar cand sa deschid ce am descarcat nu merge crying(. Stiti cumva ce trebuie sa fac sa pa mai pot intra pe cont dupa calculator? :o sad sad :'(

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Descarca Malwarebytes, instaleaza-l si scaneaza computerul, dupa scanare sterge virusii si malware-ii gasiti in PC, pe urma da-i un restart la computer si incearca sa intri pe contul de facebook.