| sebastian9788 a întrebat:

am si eu o problema cu facebook-ul sad mi-am facut si eu cont de vreo 2 luni pe facebook si azi am dat din plictiseala cerere de prietenie la multe persoane. Cand vreau sa ma conectez imi spune ca trebuie sa ma loghez pe pagina straight face... ce pot face?

1 răspuns:
| elyn a răspuns:

Buna! Cred ca cineva a incercat sa-ti sparga contul (mi s-a intamplat si mie, a trebuit sa fac alt cont ) sau vreun neserios te-a blocat, numai bine!