| Dragnea_Andrei_1995 a întrebat:

am o problema cu Assassin s creed unity:Imi merge prea greu jocul chiar si pe medium. Ma puteti ajuta? Specificatii: Processor Intel(R) Core(TM) i7-3820 CPU @ 3. 60GHz
Video Card NVIDIA GeForce GTX 570
Memory 8.1 GB
Operating System Microsoft Windows 8 Professional Edition (build 9200), 64-bit

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Dupa ce ca jocul e optimizat ca mortii masii, mai ai si vechitura aia de placa video. (nu zic ca nu e buna si pentru gamingul din ziua de azi, dar e depasita de rahatul asta de joc)

Upgrade la placa video, dar tot va merge greu in unele momente pentru ca jocul e foarte prost optimizat.

1 răspuns:
| Mazalu_Gabi_2000 a răspuns:

Iti recomand sa iti schimbi winows-ul ( winows 8 nu e bun nu e comptibil cu unele programe