| stefwy a întrebat:

AM o problema cu counterul. De multe ori cand intru in cs intru pe un server si nu mai merge sa misc doar mouse-ul, sageti, tab nicmi si nic sa trag. Care ar putea fii problema. Ca sa stiti, daca reinstalez counterul merge dar patesc asa pe fiecare versiune de cs care o dlwnloadez. Eventulal daca as da pe un program din cs read-only dar nustiu pe care. Astept pareri si [FUNDA!]

Răspuns Câştigător
| Alin356 a răspuns:

Dai la options dai la keyboard si dai reset deatful sau cum scrie acolo