| maxim341 a întrebat:

Salut tpu..am o problema cu descarcarea unui fisier de pe fileice.com si imi cere sa completez un survey si de acolo treaba se complica trebuie sa dai un sms la nu stiu ce nr,am incercat cu hotspotshield si cu mai multe servere de proxy dar nu am reusit sa deblochez fisierul, am vazut pe youtube un soft care elimina orice survey, deci daca imi puteti da un link de unde sa iau un asemenea soft sau eu stiu daca stiti alta metoda prin care as putea sa downloada de pe fileice.com as fi recunoscator sau daca vreti sa vb in particular : official_silviu@yahoo.com
happy need help pls dau funda!

1 răspuns:
| Andy26 a răspuns:

Daca gasiti vreo metoda de descarcare, imi puteti spune si mie daca se poate pe andreas_andu id-ul meu de mess sau andreas_andu@yahoo.com.