| julianapink96 a întrebat:

Cum trebuie sa procedez ca sa deblochez o nuanta de la retrica dintre cele care sunt blocate(la care le arata un lacat acolo unde apasam sa facem pozele)? Ca eu vreau sa deblochez nuanta "Luna" si am citit ca aceasta costa 6.48 RON. Dupa ce dau unde scrie buy-6.48 RON, imi apare asa : pentru a finaliza achizitia, apasati pe "continuati" pentru a adauga o metoda de plata sau valorificati un cod. Dupa ce am dat pe "continuati", imi apare asa : adaugati un card de credit sau de debit, si acolo e un spatiu in care cere sa completez ceva, dar nu stiu ce, cred ca cere un cod sau ceva de genul. Cum se procedeaza mai exact? Astept raspunsul! :* big grin

3 răspunsuri:
| Lalex99 a răspuns:

Trebuie sa platesti cu cardul. Introdu acolo codul si pinul.

| julianapink96 explică (pentru Lalex99):

Si cum se procedeaza? De unde am eu codul si pinul? Ca nu ma pricep, e prima data cand cumpar ceva de pe net...

| Lalex99 a răspuns (pentru julianapink96):

Daca te uiti pe cardul tau ai scris acolo un cod. Il introduci pe acela, iar pinul este acel cod din 4 cifre pe care il introduci cand bagi cardul in bancomat. Pentru mai multe informatii iti recomand sa te duci la sediul unei banci.