| catalin99a a întrebat:

Am o problema cu fifa 07. am bagat fisier 2014 si am dat sa joc pe GameRanger. asa si cand sa intru sa joc ma scoate. asa ca am scos fisierul db 2014 si cand am intrat in fifa tot transferurile 2014 au ramas? si nu pot juca cu nimenicrying? Va rog mult un raspuns urgent! Dau funda+vot

3 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Cred ca trebuie sa pui fisieru original (ala vechi) inapoi la locul lui. cauta fisieru original pe google.

| catalin99a explică (pentru nda):

Am încercat, nu merge! sad

| nda a răspuns:

Nu mai moda jocu... cand joci fifa cu cineva online atunci trebuie sa aveti amandoi jocu absolut identic; orice modificare facuta unui fotbalist din joc sau unei echipe din joc si celalalt n-o are... n-o sa mai puteti juca.