| valiysk8 a întrebat:

Am o problema cu Fraps-ul. Am descarcat Fraps versiunea 3.5.5 si prima data cand am vrut sa filmez, puteam doar 30 de secunde. Apoi, nu am mai putut deloc sa filmez. Apasam pe f9 si nu pornea filmarea. Ce trebuie sa fac? Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Pai,o solutie pentru tine este sa platesti pentru fraps, care nu e un program gratuit, sau sa cauti o varianta crackuita, daca ai nevoie de ajutor, da-mi un pm sau lasa mesaj si-ti voi lasa cateva linkuri.Gl&Hf!

| Andrei7520152 a răspuns:

E o verziune trial. intrebarea a fost postata de nspe ori laughing
Cauta 3.5 registered. Daca nu, poate ai noroc cu o verziune mai veche, Fraps 3.0 registered, 2.5 registered etc

| Reyko95 a răspuns:

Ia alt fraps versiune full scrie pe yt fraps full si in videoclipuri Jos iti pare de unde sa le descarci