| mariusxxd a întrebat:

am o problema cu GTA 4 l-am instalat imi merge intra il el totul bine... si cand se termina adica sa intru sa ma joc mi se vede urat negura peste tot masina se vede naspa am intelesc ca trebuie un program ceva nu stiu am placa video de NVIDIA GeForce 6200 Microsoft Corporation -WDDM + cea interna 2 gb ram hd 500 - oricum nu cred ca este de la pc... Va rog ajutati-ma cine stie

3 răspunsuri:
| IronGripWarlord a răspuns:

Nu trebuie neaparat ce zici tu, trebuie sa modifici configurarile (cel mai simplu:dai default) si daca nu merge ins ca nu e compatibil pc sau e prost clientul(versiunea, fisierele.etc.); daca nu este nici un lucru din ce am zis eu atunci inseamna ca trebuie sa scoti un patch mai vechi sa fie compatibil cu placa ta videowinking Bafta

| mariusxxd explică:

Mastyy vecinul meu are un pc foarte bun si i-am dat si lui jocul si ii la fell are placa video de 4... eu o am de 1 gb oricum ar trebui sa mearga

| Mastyy a răspuns:

Pai e varza pc straight face ia-ti altul daca vrei sa mearga