| garceacelmaitare a întrebat:

Am o problema cu GTA San Andreas. Atunci cand bag un enb series nu vrea sa ruleze... am incercat de toate mi-am luat chiar si pc nou cu : Intel Pentium(R) 4 2.80 ghz, 1 gb ram
placa video Intel 82945 g express chipset family 256 mb opengl 1.4, si shader model 2.0 fara vertex shader.

O fi de la placa video?

2 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Da, e foarte posibil sa fie de la placa video. Am cautat pe net si ENB Series pentru GTA SA cere minim shader 3.0...eu cred ca asta e problema

| heldeN a răspuns:

Ti-ai luat pc nou? Acel sistem era "nou" prin 2006 ..si din cate stiu, suntem in 2014, placa video integrata e de vina