| NikyRoz a întrebat:

Ce jocuri pot sa joc pe: Placa video 82459g express chipset family, 2 GB RAM, si procesor Intel R pentium D 2.80 GHz...

Răspuns Câştigător
| mihaiwz98 a răspuns:

In primul rand nu stiu ce ai vrut sa scrii, dar placa aia nu cred ca exista.Cateva jocuri:NFS, Fifa maxim 2013, Spiderman 2, 3, Amazing, si ce au mai aparut, Batman Arkham city, GTA 4, Battlefield 3, Mafia2, GRID 1, 2. , Crysis 1, 2, Far cry 2, 3
Toate jocurile ar trebui sa-ti mearga insa in functie de placa video unele mai jucabil altele mai putin. Oricum la setari minime ar trebui sa te poti juca

1 răspuns:
| justadream94 a răspuns:

Stronghold,triburile,gta3,cs