| metin2fy a întrebat:

Am o problema cu GTA San Andreas la dezinstalare. Deci, am vrut sa re-instalez GTA S.A din nou (aveam multe moduri). si m-am gandit sa il dezinstalez si sa il instalez iar. Dar a intervenit o problema, am intrat "START > Set programs... > GTA SA " si cand sa dau install imi apare EROARE RUNDLL cu text: RUNDLL Error loading C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\PROFES~1\RunTime\10\50\Int el32\Ctor.dll The specified module could not be found. [OK].Dau OK Si nu se dezinstaleaza. nu stiu ce are Astept un raspuns bun cum pot fixa asta! Primul raspuns bun primeste FUNDA! GO

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la my documents, si este acolo rockstar games, sterge acela, poate va functiona. Acela este istoricul jocului cum ar veni

| metin2fy explică (pentru anonim_4396):

Cosmin, am incercat si asa. Am sters RockstarGames. si aceeasi eroare,
iti spun ceva poate te va ajuta, ultima data am folosit ENB Series mod.
O fi de la ala?
+ La rockstargames in folder se afla GTA IV, GTA IV Clips
Mersi de raspuns dar... tot aceeasi eroare

| anonim_4396 a răspuns (pentru metin2fy):

Pai descarca-l din nou

| metin2fy explică (pentru anonim_4396):

Il am in PC, dar vreau sa il dezinstalez (nu merge) si sa il instalez din nou... Voi incerca sa caut un fix. Multumesc
Mai astept raspunsuri (DAU FUNDA)

| metin2fy explică (pentru anonim_4396):

PFf!
Gata imi merge, cand am sters ROCKSTARGAMES, am omis ceva de sters. acum totul e in regula. Multumesc, funda!

| anonim_4396 a răspuns (pentru metin2fy):

MS de FUnda

6 răspunsuri:
| metin2fy explică:

Am sters RockstarGames... dar aceeasi eroare, si plus de asta in folderul RockstarGames se afla inca doua foldere, GTA IV, GTA IV Clips.
Oare ce o avea de nu merge, mersi de raspuns. dar nu a fost suficient.