| Anaconda101331 a întrebat:

am o problema cu gta v. Dau dublu click pe el si nu imi apare nimic, nu se deschide si nicio eroare, de ce?
FUNDA celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Bandit06 a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe el, proprietati si sa rulezi ca administrator.

1 răspuns:
| Anaconda101331 explică (pentru Bandit06):

Am incercat si troubleshoot ala si in zadar. l-am sters, eu zic ca e din cauza laptopului, placa video mica sub limita suportata. acum m-am uitat la cerintele minime si cere o placa video de minim 1gb si eu o am de 300mb