| alecsStar a întrebat:

am o problema cu IE(Internet Explorer) cand intru in IE imi da eroarea: IE cannot download? SearchSource=10&ctid=CT3072253 from search.comduit.com Ie was not able to open this internet site. The requested site is either unavailable or cannote found. Please try again alter. iar daca vreau sa ma joc. spre ex shaiya. nu merge. nu isi face update.

Răspuns Câştigător
| bruuu a răspuns:

Fa-i un update sau treci pe Firefox/Opera sau Google Chrome

1 răspuns:
| alecsStar explică:

Nu am cum sa fac update deoarece nu pot sa intru pe IE iar cu firefox /opera sau google chrome. le folosesc dar mie imi trebuie pentru jocuri. sa se faca update urile