| VeritaSaga a întrebat:

-De ce intru pe Google Chrome; Internet Explorer; Opera si toate imi da eroare la barn buddy?
-Imi zice : Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later.
-Intru mai tarziu, tot asa.
-De ce?

5 răspunsuri:
| NimeniCelebru a răspuns:

Intrebare fara raspuns...
Please wait...
Am pus si eu aceeasi intrebare.
1.Nu e de la ce chestie din aia folosesti.Cica e de la ei. Fac reparatii sau imbunatatiri.
Cva de genuu'
Nu stiu daca ai inteles ceva, dar.nothinghappy
Pupici dulci, dulci:*:*
Pa, pa

| MadnessCaffe a răspuns:

Poate cei de la Barn Buddy lucreaza la joc ca sa repare vreo eroare sau sa adauge ceva. Daca intri mai tarziu si zice la fel inseamna ca nu s-a rezolvat problema.

| Didii29 a răspuns:

Asa se intampla la toata lumea! se lucreaza la joc si iti intra pe joc foarte rar! eu mi-am recoltat si nu am putut sa mai intru si miau furat! am toate pamnaturile! chiar si cele de pe randul nou dar nu mai joc!tonguete-asi sfatui sa aci si tu la felwinking

| Tanasescu a răspuns:

Apesi F5 de la tastatura(refresh). Sigur iti va merge asa din prima

| DaRkAnGeL19 a răspuns:

Da refres la pagina si o sa vezi cati mere daca nu mere din prima data dai de mai multe ori si o sati mearga eu asa fac si mie imi merge funda plzz?